You are here:  / Białko sfd czy kfd / Szkoła / Zapraszam do stołu kuchnia Jerzego Knappe

Zapraszam do stołu kuchnia Jerzego Knappe

post by related

related post

Przeglądając ostatnio jeden z portali aukcyjnych natknęłam się na książkę ?Zapraszam do stołu? książka Jerzego Knappe . Zaintrygowało mnie , że TVN zdecydował się wydać książkę bohatera serialowego , jak by nie patrzeć fikcyjnej postaci . Osoby śledzące perypetie serialowych bohaterów ? Przepisu na życie ? wiedzą , że mistrz kuchni , Jerzy Knappe jest w trakcie wydawania swojej książki kucharskiej . Intrygujące , banalne , zaskakujące , sama nie potrafię znaleźć określenia na pomysł wydawców . Zresztą sam pomysł budzi we mnie sprzeczne emocje .
Zainteresowanie : cóż to za ponad 70 oryginalnych przepisów ?
Irytacje : niestety , ale tak działa na mnie hasło ? poznaj Jerzego Knappe od kuchni ? . Fikcyjna postać do poznania oczywiście od fikcyjnej strony .
Fascynację : ? ta książka to coś więcej niż sposób na smaczną i zdrową kuchnię? , te słowa jednak działają na mnie jak wabik .
Książka ma 200 stron i kosztuje 39,90 zł . Premiera wydawnicza odbyła się 23-ego listopada. ? zdrowa kuchnia , osłodzona szczyptą serialowej miłości , z lekko pikantna nutą rozrywki ? Niby ma wszystkie cechy wydawniczego hitu . Jednak śmiem wysunąć twierdzenie , że niewiele osób , które nie oglądają serialu nie zainteresuje się nią , a może jednak się mylę .
Ja mimo wszytko chcę ją zobaczyć w mojej biblioteczce , chociaż by rozwiać sprzeczne emocje , które mi w związku z nią towarzyszą . Mam nadzieję , że nie będzie to książka tylko na jeden raz 🙂

Pozostałe artykuły o edukacji:

Zapraszam do stołu kuchnia Jerzego Knappe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Slowa kluczowe: Szamba Betonowe Piaseczno, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, kubota l3200 cena, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, przeszczep łąkotki warszawa, elwix torba, Tynk silikonowy Lakma, pantomograf Gliwice, biceps 34cm, Usuwanie owłosienia żary, trioxygen 5