You are here:  / Programiści etl praca / Szkoła / Jak nie zwariować na urlopie wychowawczym?

Jak nie zwariować na urlopie wychowawczym?

post by related

related post

rp_nauka25.jpgMoja córeczka ma półtora roku, a ja wciąż nie zdecydowałam się na powrót do pracy. Jestem na urlopie wypoczynkowym jeszcze, ale już napisałam podanie o roczny urlop wypoczynkowy. Mój maż pracuje bardzo dużo i nie może mnie za bardzo odciążyć w opiece nad dzieckiem, tylko jedynie weekendy ma wolne. Chciałabym wrócić do pracy, ale przy takich warunkach jest to po prostu nie opłacalne finansowo.

Może nie brakuje mi samej pracy, ale chciałabym wrócić do ludzi. Ostatnio więc wpadłam na pomysł, żeby pójść na studia podyplomowe. W ramach poszerzania wiedzy na tematy „dzieciowe” wybrałam edukację wczesnoszkolną. Ale nie tylko dlatego!

Jak się okazuje edukacja wczesnoszkolna jest kierunkiem bardzo popularnym. Ustawa wprowadziła obowiązek przedszkolny dla dzieci od lat czterech od roku 2015 i brakuje nauczycieli do przedszkoli. Tak więc dużo osób wybiera ten kierunek, bo jest po nim praca.

Może zatem uda mi się załapać do pracy w przedszkolu jak moja mała pójdzie akurat sama do przedszkola:) Byłoby super, bo nie musiałabym szukać nikogo do opieki przy pracy 4h na dzień. Może nawet będę miała swoje dziecko w grupie:)

Pozostałe artykuły o edukacji:

Jak nie zwariować na urlopie wychowawczym?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Slowa kluczowe: Tanie multiplikatory, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Minikoparka Gorlice, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, standy eliptyczne cena druku, Tynk silikonowy Lakma, Fotoprzekaźnik Sick, baront schody, markizy Kęty, lpk208, usuwanie graffiti toruń